Konferencja “Jak będziemy współpracować w roku szkolnym 2020/2021?”

Konferencja “Jak będziemy współpracować w roku szkolnym 2020/2021?” odbyła się zdalnie, w dniach 18-20 sierpnia 2020 r. Wzięli w niej udział nauczyciele i specjaliści, którzy przygotowywali się do pracy zgodnie z naszym Programem Dobrej Edukacji w kolejnym roku szkolnym, w szkołach będących pod merytoryczną opieką Instytutu Dobrej Edukacji.

Gościem Konferencji był Tomasz Bilicki z Fundacja Innopolis w Łodzi, Centrum Interwencji Kryzysowej dla Młodzieży Re-Start, który podzielił się z nami refleksją na temat “Kryzysy dzieci i młodzieży – COVID-19 i normalizacja po pandemii”.

Zostały ustalone plany współpracy i terminy szeregu zdalnych spotkań różnych grup kadry wspieranych przez nas szkół na cały rok szkolny 2020/2021.W charakterze wolnych słuchaczy uczestniczyli członkowie grup inicjatywnych, które zostały wyłonione w konkursie Stowarzyszenia Dobra Edukacja “Nagradzamy inicjatywy!”.