MENTOR ONLINE

Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne ONLINE dla uczniów

Uczniu, jeśli:

  • nie możesz odnaleźć się w rzeczywistości, 
  • czujesz się przytłoczony wyzwaniami, 

zapraszamy do kontaktu z doświadczonymi mentorami Akademii Dobrej Edukacji – psychologami i pedagogami, świadczącymi pomoc także online. Możemy wesprzeć Cię w codziennej pracy, porozmawiać o Twoich obawach, znaleźć dobre rozwiązania. 

Rodzicu

Jeśli dziecko nie potrafi dobrze zorganizować swojego czasu, brakuje mu motywacji do działania i potrzebuje wsparcia z zewnątrz, skontaktuj się z nami.

Na spotkaniach online z naszym mentorem, pomożemy uporządkować priorytety, wesprzemy ucznia w trudnych dla niego aspektach, pomożemy wypracować plan. Warto wypracować rutynę, która porządkuje, wprowadza spokój i pozwala się spokojnie uczyć.

Jeśli uznamy, że Państwa dziecko potrzebuje także wsparcia psychoterapeutycznego, wskażemy odpowiedniego specjalistę.

Ofertę kierujemy do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz ich rodziców. Proponujemy pakiet trzech spotkań, w trakcie których wypracujemy wspólnie z uczniem cele – opiszemy krótko jego Indywidualną Drogę Edukacyjnego Rozwoju, a potem podsumujemy z uczniem i rodzicem plany na przyszłość.

Cena za godzinę dydaktyczną zajęć indywidualnych (45 minut) wynosi 80 zł. Rekomendujemy na początek 3 spotkania w pakietowej cenie 200 złotych. Liczba zajęć może być inna, dopasowana do potrzeb. Istnieje możliwość jednorazowego spotkania, ustalenia kilku lub zaplanowania stałych cotygodniowych zajęć.

Pierwszy kontakt jest możliwy: 

  • e-mailem – ide@dobraedukacja.edu.pl
  • telefonicznie – 661 96 66 96
  • poprzez formularz

W ciągu 48 godzin od zgłoszenia skontaktujemy bezpośrednio z odpowiednim mentorem, aby ustalić możliwe szczegóły współpracy.

Aby rozpocząć zajęcia trzeba podać swoje dane w naszym formularzu i dokonać opłaty przelewem na konto.

Dane do przelewu:

Instytut Dobrej Edukacji, nr konta: 82 1240 1242 1111 0010 6607 6152, Bank Pekao S.A.Tytułem: zajęcia z mentorem, imię i nazwisko uczestnika.

Skip to content