Aktualności

IV edycja studiów dobiegła końca

“Gdy będziemy chciały zakładać dobrą szkołę, to do Was przyjdziemy po pomoc i wsparcie”

Tymi słowami żegnały się z nami uczestniczki IV edycji podyplomowych studiów “Zarządzanie oświatą z edukacją spersonalizowaną”, które Dobra Edukacja zrealizowała wspólnie z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych. To była wyjątkowa edycja z wielu względów.

IV edycja studiów dobiegła końca Dowiedz się więcej »

Wspieramy

W dniach 11-12 stycznia kadra pedagogiczna ze szkół i grup wspieranych przez Instytut Dobrej Edukacji uczestniczyła w dwudniowej zdalnej naradzie mającej na celu dobre przygotowanie się do działań po feriach.

Wspieramy Dowiedz się więcej »

Przejdź do treści