POMOC W NAUCE ONLINE

Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie CELU UCZNIA

Edukacja SPERSONALIZOWANA to nasz chleb powszedni. Szybko poznajemy ucznia, jego potrzeby i ograniczenia, dopasowujemy zakres materiału oraz sposób, i tempo pracy.

Dzięki temu edukacja spersonalizowana przynosi lepsze efekty i zwiększa motywację wewnętrzną.

Zajęcia prowadzą profesjonaliści – nauczyciele Akademii Dobrej Edukacji. Znani są z tego, że wykazują ogromną wrażliwość na potrzeby ucznia, kreatywnie prowadzą zajęcia. Efektywnie dobierają treści i metody pracy. Korzystają  z kilku lat doświadczeń w prowadzeniu zajęć zdalnych

Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Forma i liczba zajęć dopasowywane są do Twoich potrzeb. Istnieje możliwość jednorazowego spotkania, ustalenia kilku lub zaplanowania stałych zajęć. Cena za godzinę dydaktyczną zajęć indywidualnych (45 minut) wynosi 80 zł. Jeśli zgłaszają się grupy kilkuosobowe ze zbliżonymi potrzebami lub potrzebny jest dłuższy cykl zajęć, cena może być inna i ustalana jest indywidualnie.

Zdalna praca jest dla nas codziennością. Do konsultacji przez internet używamy Google Meet. Możemy też uzgodnić stosowanie innego narzędzia.

OFERTA PRZEDMIOTÓW:

JĘZYK POLSKIMATEMATYKAJĘZYK ANGIELSKIJĘZYK FRANCUSKIHISTORIA • WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIEGEOGRAFIABIOLOGIAFIZYKACHEMIA

Wybierz przedmiot a my przedstawimy propozycję pomocy. Skontaktuj się z nami w dogodny sposób:

  • e-mailem – ide@dobraedukacja.edu.pl
  • telefonicznie – 661 96 66 96
  • przez formularz

W ciągu 48 godzin od zgłoszenia skontaktujemy bezpośrednio z odpowiednim nauczycielem, aby ustalić możliwe szczegóły współpracy.

Aby rozpocząć zajęcia trzeba podać swoje dane w naszym formularzu i dokonać opłaty przelewem na konto.

Dane do przelewu:

Instytut Dobrej Edukacji, nr konta: 82 1240 1242 1111 0010 6607 6152, Bank Pekao S.A.Tytułem: zajęcia z (nazwa przedmiotu), imię i nazwisko uczestnika

Skip to content