Konferencja “Jak wdrażamy Program i Standardy Dobrej Edukacji w roku szkolnym 2019/2020?” odbyła się w dniach 20-22 sierpnia 2019 roku w ośrodku Delicjusz w miejscowości Trzebaw w Wielkopolsce. Gościem specjalnym był prof. dr hab. Jacek Pyżalski, który rozmawiał z nami o reagowaniu w sytuacjach trudnych. Uczestniczyła kadra szkół realizujących nasz Program Dobrej Edukacji. Zaprezentowaliśmy i przyjęliśmy nowe części naszego Programu przygotowane do zmienionej, licealnej podstawy programowej, przedstawiliśmy też sprawozdania z wewnętrznej ewaluacji naszych Standardów, która była przeprowadzona w niektórych szkołach.