Wsparcie edukacyjne dla białoruskich dzieci w Polsce

W roku szkolnym 2023/24 Instytut Dobrej Edukacji zaprasza białoruskie dzieci i młodzież do uczestnictwa we wspierających je zajęciach edukacyjnych z “Wiedzy o kulturze Białorusi” organizowanych w soboty w Gdańsku. Zajęcia te, to nauka języka, historii i kultury Białorusi.

Zapisy prowadzi koordynator tych zajęć w Instytucie w Gdańsku – pan Kanstantsin Yaskou – dane kontaktowe:
791-147-845k.yaskou@dobraedukacja.edu.pl.

Zajęcia w roku szkolnym 2023/24 będą prowadzone w godzinach 10-14 w Instytucie Dobrej Edukacji w Gdańsku (al. Grunwaldzka 186, 80-266 Gdańsk) w soboty od października do czerwca, z wyjątkiem sobót przypadających w czasie świąt lub ferii szkolnych.

Zainteresowani rodzice podpisują z koordynatorem umowę o kształcenie i zobowiązują się wnosić opłatę 120 złotych miesięcznie – od października do czerwca – na konto Instytutu.

Mamy także szeroką ofertę edukacyjną dla dzieci białoruskich w Warszawie, punkt białoruski działa tam od 2022 roku – więcej informacji.